Канада візьме участь у реалізації навчальних програм у протимінній діяльності (ПМД) за участю жінок

Дата: 30.04.2024 10:07

Про це йшлось під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Послом Канади у справах жінок, миру та безпеки Жаклін О’Ніл.

Активне залучення жінок до учасників протимінної діяльності в Україні сприятиме підвищенню оперативності та ефективності цього процесу, — зазначила Юлія Свириденко.

Уряд націлений забезпечити професійну реалізацію та соціальну інтеграцію жінок, ветеранів та ветеранок, осіб, постраждалих від вибухонебезпечних предметів та осіб з інвалідністю через залучення до виконання робіт у сфері ПМД.

Допомога Канади на протимінну діяльність (ПДМ) передбачає близько $28,6 млн з 2022 року. Вона складається з 12 проектів, більшість із яких було реалізовано у 2023 році.

Участь у заході також взяли представники Мінекономіки, Мінсоцполітики, МЗС, Посольства Канади в Україні, ПРООН в Україні, ЮНІСЕФ в Україні, HALO Trust в Україні.

Більше про зустріч: http://surl.li/thcvr