ЦПД дайджест

Дата: 26.04.2024 11:12

Дезінформація

російський пропагандист г. сардарян заявив: «США затягують конфлікт в Україні для вичавлювання ресурсів країн ЄС».

✅ Єдині, хто затягує цей так званий «конфлікт» – це особисто путін, який продовжує віддавати свої злочинні накази, та громадяни рф, які їх виконують. Звинувачення США – це лише спроба зняти з себе відповідальність.

Дезінформація

Невизнаний президент білорусі о. лукашенко заявив: «Виділення США 60 млрд на війну – найважливіший чинник ескалації конфлікту в Україні».

✅ Виділення допомоги США – це про захист свого суверенітету та держави від скаженого сусіда, який продовжує вбивати українців та руйнувати їхні домівки. Ескалацією ж займається росія та її сателіти.

Маніпуляція

Представниця мзс рф м. захарова заявила: «Зеленський позбавив народ усього, що тільки можна: історії, культури, мови, майбутнього в принципі. Він позбавив майбутні покоління України незалежності».

✅ Заява м. захарової – спроба перекласти відповідальність за свої злочини на когось іншого. Саме росія намагається лишити українців майбутнього та відібрати незалежність.