«BRAMA» - онлайн варта України

Дата: 23.04.2024 17:29

Друзі, ви часто запитуєте у приватних повідомленнях до InformNapalm, чи можете якось допомогти Україні у кіберпросторі? Не всі можуть бути хакерами-диверсантами, що діють в кіберпросторі ворога, але більшість з вас можуть допомагати захищати український кіберпростір. Тому сьогодні можемо порадити вам долучитись до волонтерського проєкту «BRAMA», який офіційно діє спільно з Кіберполіцією України.

Проєкт «BRAMA» створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують агресію РФ. «BRAMA» – це захищений інфопростір, який вже об’єднав близько 200 тисяч людей.

Стати членом команди та долучитися до волонтерських кібервійськ може кожен. Це дуже просто:

- знаходимо та знешкоджуємо ворога онлайн за допомогою інструментів, які є у вільному доступі та без ризику для себе;

- в зручний час, в будь-якому місці, де ловить інтернет.

Долучайтеся: https://t.me/+WfphudAOpbhhZGJi

Час - це також важливий ресурс, яким ви можете ділитись з Силами оборони України. Разом переможемо!