Привітання з Днем пожежної охорони!

Дата: 17.04.2024 13:10

Фото без описуЗ нагоди Дня пожежної охорони хочемо висловити щиру вдячність усім причетним до цієї професії!

Прийміть подяку від жителів Скадовської територіальної громади за Вашу небайдужість, готовність до самопожертви та високий професіоналізм. Ваша робота є надзвичайно важливою для організації безпеки та захисту життя і майна громадян.

Щодня Ви стикаєтеся із надскладними викликами, гасите пожежі часто під обстрілами, надаєте допомогу постраждалим. Велика вдячність за Вашу роботу в м. Херсон, де Ви демонструєте високий професіоналізм та витримку. Ваші зусилля, мужність, вміння та відданість роботі заслуговують на найвищу пошану. Ви є герої і у мирному житті!

Хай кожен із вас завжди повертається до родини з роботи цілим та неушкодженим! Тримаймося!

З Повагою Скадовська міська територіальна громада