Вивчайте такмед із LifesaverSIM та Дією

Дата: 12.04.2024 11:34

Фото без описуВ умовах повномасштабної війни треба вміти накласти турнікет або зупинити кровотечу. Це потрібні навички і для військових, і для цивільних.

Ігровий симулятор LifesaverSIM інтегрував Дію, і відтепер українці можуть безоплатно отримати преміумдоступ і прокачати навички тактичної медицини незалежно від того, де вони географічно перебувають.

У симуляторі навчитеся накладати турнікет, тампонувати рани та проводити інші необхідні дії за протоколом MARCH.

Курс підійде як для військових, так і для цивільних. Його створили досвідчені інструктори та бойові медики, він відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO та враховує всі важливі аспекти надання допомоги на полі бою. Згодом у LifesaverSIM з’являться інші навчальні курси. До речі, застосунок створили українці, учасники кластеру Brave1.

Завантажуйте LifesaverSIM з AppStore та Google Play та верифікуйтеся з Дією. Бережіть себе, але і вмійте врятувати своє та чуже життя.