Навчання для ветерани війни, члени їх сімей, що мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»
З метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціальнопсихологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей. Програма навчання здійснюється в рамках Проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується Міжнародним агентством професійних кваліфікацій спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Економічна підтримка України”.
Участь у програмі навчання для слухачів є безоплатною!
До навчання запрошуються ветерани війни, члени їх сімей, що мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам, підвищенню своєї кваліфікації та можливому працевлаштуванню у сфері соціальної роботи. Курс передбачає надання компетентностей з таких питань, як: нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни; представництво інтересів ветерана та його сім’ї; консультування з питань отримання медичної допомоги й реабілітування, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування; базові принципи надання першої психологічної допомоги; удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів тощо.
Навчальний план курсів складає 24 години, розрахований на 2 тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Слухачі, які пройшли навчання та процедуру оцінювання набутих компетентностей, отримують сертифікат про успішне проходження курсів.
Навчання першої групи слухачів передбачається з 18 березня 2024 року.
Для участі у програмі претендентам на навчання необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати її на електрону адресу office.pqa@ukr.net. Додатково приєднати до листа сканкопію посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або посвідчення учасника бойових дій – члена родини претендента на навчання.