Турніру з футзалу пам’яті Почесного громадянина міста Скадовська Віталія Бєлікова

Дата: 17.01.2022 17:54

16 січня 2022 року на базі комунального позашкільного закладу «Скадовська КДЮСШ» відбулися ігри щорічного традиційного турніру з футзалу серед юнаків 2009 р.н. і молодше пам’яті почесного громадянина м. Скадовськ Віталія Бєлікова.

Турнір було започатковано у 2015 році. Організатори турніру - Скадовська міська рада та Скадовська КДЮСШ.

Слід зазначити, що Віталій був вихованцем ДЮСШ, займався на відділенні футболу, потім продовжив підвищувати свою спортивну майстерність у Скадовській філії ХФКСП.

Цього року у змаганнях прийняло участь 6 команд - «Рисівник» с. Антонівка, ДЮКФП #5 м. Херсон, ФК «Каланчак», ФК «Асканія», КДЮСШ м. Скадовськ та ФК «Лідія» с . Новомиколаївка.

На відкритті турніру були присутні міський голова Олександр Яковлєв, секретар Скадовської міської ради Юрій Палюх та голова комітету дитячого футболу Херсонської обласної асоціації футболу Заур Курбанов.

Почесні гості привітали учасників, побажали всім чесної боротьби, наснаги та перемоги. Усім присутнім своє мистецтво подарувала Ольга Шептухіна, учасниця народного хореографічного колективу «Провінційний балет» Скадовського міського будинку культури.

Протягом цілого дня юні футболісти у безкомпромісних іграх виборювали право завоювати призові місця турніру.

За результатами ігор загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

1 місце - ДЮКФП#5 м. Херсон

2 місце - КДЮСШ м. Скадовськ

3 місце - ФК «Асканія»

4 місце - ФК «Каланчак»

5 місце - ФК «Рисівник» с. Антонівка

6 місце - ФК «Лідія» Новомиколаївська ОТГ

Призери та переможці нагороджені кубками медалями і оригінальними грамотами Скадовської міської ради.

Приємним сюрпризом для всіх без виключення учасників стали подарункові пакунки із солодощами, які надали представники меценатів турніру - ФОП «Клочко».