Учні Центру «Надія» зустрічали гостей з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 17:54

Сьогодні, 3 грудня, в Комунальній  установі «Скадовський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» пройшов традиційний захід з нагоди  Міжнародного  Дня  людей з інвалідністю.

До нас  завітали  представники влади: міський голова  - Яковлєв Олександр Юрійович, секретар виконавчого комітету міської ради – Зеленюк Сергій Володимирович,  начальник відділу соціального захисту міської ради – Кулюк Наталія Вікторівна. Також взяли учать у заході наші багаторічні друзі - представники азербайджанської діаспори разом із Гусейновим Борисом Анатолійовичем.

Ми  вдячні міській раді, депутатам міської ради і всім – тим, людям,  які зберегли найцінніше милосердя : доброту і любов!  Вам - хто вміє любити і співчувати, проявляти милосердя! Вам, хто щиро і віддано робить все, аби особливі діти нашого Центру були щасливі!

Центр отримав подарунок – сюрприз  від міської ради: сертифікат на купівлю електричної плити на харчоблок, для  приготування  смачних страв   нашим діткам на сучасному кухонному обладнанні. Дітки отримали солодкі подарунки від наших друзів - Голови правління Скадовського районного споживчого товариства, депутата міської ради – Касьяненка Олекасндра Івановича та представників азербайджанської діаспори.

Захід  завершився цікавим розважальним дійством для діток із аніматорами, завдяки якому у них залишилися позитивні, яскраві враження та емоції.