Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Онлайн вебінари для клієнтів служби зайнятості

Дата: 22.10.2021 08:45
Кількість переглядів: 271

Для консультування та інформування шукачів роботи в умовах карантину службою зайнятості відновлено проведення онлайн вебінарів, що у нинішніх умовах є доцільно та безпечно.

Фото без опису

Вебінари проводяться фахівцями Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості з використанням програми Zoom. Щоб стати учасником вебінару достатньо мати пристрій (комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон) із виходом до мережі Інтернет та зареєстровану електронну скриньку чи додаток Vaiber. Інструкцію щодо підключення нададуть фахівці служби зайнятості за телефоном або по електронній пошті.

 

На цьому тижні фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості організовано та проведено два онлайн вебінари, в яких взяли участь 19 осіб.

Під час вебінарів, відповідно до їх тематики, учасників інформують про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання в умовах карантину, надають інформацію про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлюють з можливостями сучасних електронних сервісів служби зайнятості: офіційного сайту Державної служби зайнятості, «Освітнього порталу» та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри».

 

Фахівці наголошують, що безробітні громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем. Присутнім пропонують самостійно пройти дистанційне тестування на платформах «Моя професія – консультаційна мережа», «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри».

 

Також представники центру зайнятості нагадують усім слухачам про можливість звернення в телефонному режимі до сектору рекрутингу, фахівці якого здійснюють оперативний та ефективний пошук кандидатів відповідно до вимог роботодавця, та одночасно із цим, пошук роботи для незайнятих громадян.

По завершенні вебінарів всі учасники отримують відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

 

Під час карантину проведення вебінарів буде здійснюватися на постійній основі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора