У Скадовську відкрито Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.

Дата: 30.07.2021 17:47

І знову Скадовськ приймає спортсменів, вболівальників та шанувальників спорту. 29 липня на спортивному майданчику пансіонату «Енергія» відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.

Розпочали змагання 14 чоловічих команд та 11 жіночих команд з Харкова, Южного, Кривого Рогу, Мелітополя, Хуста, Конотопа, Овідіополя, Чорноморська, Запоріжжя, Києва, Херсону, Ужгорода, Конотопа, Хуста, Зінькова, Тернівки. Аматори Скадовського міського будинку культури підготували творчі номери для урочистого відкриття змагань.

Для присутніх пролунала пісня у виконанні Тетяни Богданової, солістки-вокалістки народного аматорського колективу вокальної естрадної студії «Всі разом» Скадовського міського будинку культури, керівник Юрій Луканов.