До Дня працівників морського та річкового флоту України

Дата: 02.07.2021 16:55

Сьогодні відбулись урочисті збори до Дня працівників морського та річкового флоту Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Фахівців морського флоту привітав секретар міської ради Юрій Палюх, побажав розвитку портової справи, подякував за співпрацю та вручив Почесні грамоти і подарунки кращим працівникам.

За сумлінну працю, принциповість, ініціативність і відповідальність у роботі, з нагоди Дня працівників морського та річкового флоту України Почесними грамотами нагороджено:

Дударя Віктора Олександровича   - провідного інженера інформаційних технологій Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України»;

Ніжника Олексія Вікторовича - начальника відділу безпеки мореплавства та екологічної безпеки Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України»;

Романа Віктора Івановича  - матроса І класу морського буксиру «Доковець» флоту портового Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України».