Підготовка до XVIIІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

Дата: 10.06.2021 16:28

Про ряд заходів з підготовки до XVIIІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» йшлося на засіданні організаційного комітету 09 червня 2021 року, який очолив міський голова Яковлєв О.Ю. У роботі наради взяли участь представники компанії «Таврійські Ігри», керівники організацій і установ міста та району, члени апарату виконавчого комітету міської ради.

Серед нагальних питань розглядались такі, як: забезпечення енергоживлення, охорони громадського порядку, дотримання санітарних норм  та медичний супровід заходів фестивалю, вирішувались ряд технічних питань, погоджувалось формування зони для людей з особливими потребами.

XVIIІ «Чорноморські Ігри», які відбудуться 20-22 серпня 2021 року,  вразять глядачів оновленим форматом. Масштаби конкурсу ширяться, про що говорить кількість бажаючих взяти участь в заході.

Благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» проводиться с 1998 року традиційно у разпал  курортного сезону в місті Скадовску на березі Чорного моря.

За 17 попередніх  сезонів в його  заходах прийняли участь більше 35 000 дітей.