Спортивні перемоги юних скадовчан

Дата: 11.05.2021 18:24

7-8 травня 2021 року відділом освіти Скадовської міської ради (начальник Кишкіна А.А.) та Скадовською КДЮСШ (директор Горобець О.В.) на базі міських спортивних споруд було проведено змагання з кульової стрільби, футболу та боксу присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Кульова стрільба.

Змагання з кульової стрільби відбулися на базі стрілецького тиру ПОГ «НСБ «Колос». Юнаки та дівчата демонстрували свою вправність у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-2).

За підсумками змагань призові місця розподілилися так:

Юнаки

1 місце – Бєглєцов Михайло (92)

2 місце – Зулькарняєв Тимур (90)

3 місце – Демиденко Сергій (86)

Дівчата

1 місце – Петренко Валерія (92)

2 місце – Кобзар Влада (91)

3 місце – Шадріна Єлизавета (90)

Футбол.

Змагання з футболу проводилися на футбольному майданчику зі штучним покриттям Скадовської КДЮСШ. Цього року на учасники змагань з футболу були розділені на 2 підгрупи – 2009-2010 р.н. та 2007-2008 р.н.

Юні футболісти протягом цілого дня демонстрували вправність та націленість на перемогу!

За результатами змагань маємо такі результати :

Юнаки 2009 -2010 р.н.

1 місце – КДЮСШ (2009р.н.) (тренер Яровий С.Г.)

2 місце – КДЮСШ (2010 р.н.) (тренер Меркун О.Г.)

3 місце – с. Новомиколаївка (тренер Мар'євич С.А.)

Юнаки 2007-2008 р.н.

1 місце - «Ракети» (тренер Наконечний О.Б.)

2 місце – «Козаки» (тренер Яровий С.Г.)

3 місце – «Реал» (Меркун О.Г.)

Бокс

Змагання з боксу серед юнаків 2006 – 2011 р.н. відбувалися 08 травня 2021 року у міському Будинку культури ім.. Т.Г. Шевченко.

На змаганнях приймали участь юні боксери з с. Новомиколаївка, с. Великі Копані, м. Скадовськ, м. Херсон та м. Київ.

На сучасному боксерському ринзі господарі змагань (а це боксери, які займаються у м. Скадовськ під керівництвом Єрмакова В.О. та с. Новомиколаївка під керівництвом Олійниченко С.В.) виявилися не дуже гостинними.

Майже у всіх поєдинках скадовчани здобули перемоги та вибороли медалі найвищого ґатунку.

Отже перші місця здобули – Кальченко Богдан, Горшков Роман(тренер – Єрмаков В.О.), Мунтяну Святослав, Мунтяну Стас, Хитрич Роман, Дзиковський Артем, Чапчай Кирило, Максимов Максим (тренер Олійниченко С.В.)

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти Скадовської міської ради.

Вітаємо переможців та їх тренерів із вдалими виступами!!!