Працюють пункти щеплення Скадовської громади

Дата: 28.04.2021 18:18

З 28 квітня розпочали роботу 5 пунктів щеплення на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини Скадовського Центру ПМСД. Розпочали вакцинацію людей віком від 60 років вакциною AstraZeneca COVID-19 виробництва Південної Кореї.

За перший день  роботи вакциновано 300 осіб, з них:

Скадовська амбулаторія ЗПСМ – 80;

Красненська амбулаторія ЗПСМ – 80;

Антонівська амбулаторія ЗПСМ – 40;

Благодатненська амбулаторія ЗПСМ – 50.

Вакциновано у Лазурненській амбулаторія ЗПСМ 20 осіб та у Михайлівській – 30 осіб. Загалом отримано 540 доз вакцини. Вакцинація триватиме до 30 квітня.

У пунктах вакцинації працює кваліфікований медперсонал, який пройшов стажування на базі обласної клінічної лікарні та обласного Центру екстреної медичної допомоги зі здачею екзаменів та отриманням сертифікату.

Всі особи, які пройшли вакцинацію, протягом 30 хвилин перебували під наглядом лікарів щодо можливого розвитку несприятливих подій після імунізації. На сьогоднішній день негативних реакцій не виявлено.

Скадовський Центр ПМСД запрошує всіх бажаючих пройти імунізацію, віком від 60 років, звернутися до сімейних лікарів.

Вакцинація від COVID-19 дозволить захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні.