Матеріальна грошова допомоги окремим категоріям мешканців Скадовської міської територіальної громади

Дата: 13.01.2021 16:58

Рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 73  затверджено Положення про порядок надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців Скадовської міської територіальної громади.

Згідно загальних положень матеріальна допомога надається:

- на лікування - згідно з розпорядженням міського голови, виданого на підставі рішення комісії з питань надання матеріальної допомоги на лікування;

- громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати, у тому числі одиноким непрацездатним громадянам, які проживають у багатоповерхових житлових будинках в 3 і більше поверхи по відшкодуванню витрат на індивідуальне опалення житла природним газом в межах норм споживання через різницю коригуючих коефіцієнтів для 1-2 поверхових та для 3 і більше поверхових будинків - згідно з розпорядженням міського голови, виданого на підставі рішення комісії з питань надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців  територіальної громади.

Матеріальна допомога громадянину (заявнику), який зареєстрований і фактично проживає на території громади, на лікування або у випадку потрапляння в складні життєві обставини надається одноразово протягом календарного року. Зміст Положення за посиланням: ЗМІСТ.