Новорічний подарунок від футбольно-спортивного клубу «Джарилгач»

Дата: 04.01.2021 13:52

Кращим дарунком від славних скадовських футболістів стала товариська гра. Її провели 31 грудня збірні команди футбольно-спортивного клубу «Джарилгач» і Скадовського району.

Привітав святкову спортивну ініціативу, а саме учасників товариської гри міський голова Яковлєв О.Ю. «Скадовська  територіальна громада має організувати власний турнір у наступному році. Нехай рік новий зміцнить спортивний дух футбольного клубу, здоров’я й нових перемог»,- побажав міський голова гравцям і вручив подяки міської ради за спортивні досягнення у футбольному сезоні 2020 року, популяризацію фізичної культури і спорту у Скадовській міській територіальній громаді Устинову Євгену, Качану Дмитру, Тресницькому Василю, Міщенку Сергію, Костю Василю, Гуйві Владу, Мар’євічу Сергію, Трифонову Віталію, Віценку Андрію, Бічуєву Василю, Ісакову Іллі, Прудіусу Олександру, Новобранцю Миколі, Зайцеву Віталію, Ткаченку Сергію, Кравченку Євгену, Меркотану Сергію, Кудишкіну Михайлу, Гордієнку Дмитру, Дяченку Дмитру, Чернявці Максиму, Бойку Денису, Боярчуку Михайлу, Гаврилюку Максиму і Бурячку Миколі.

Яскрава й насичена гра у переддень Нового року потішила вболівальників, довівши, що новий футбольний рік буде цікавим і багатообіцяючим на перемоги для нової Скадовської громади.