На нараді з керівниками сільських дошкільних закладів територіальної громади

Дата: 30.12.2020 17:06

29 грудня у залі засідань міської ради відбулась організаційна нарада з керівниками сільських дошкільних закладів Скадовської міської територіальної громади. У роботі наради брали участь міський голова Яковлєв О.Ю. і заступник міського голови Бутенко О.І.

У ході наради розглядались актуальні питання стосовно зміни права власника, внесення змін до статутів дошкільних закладів. Поряд з цим обговорювались питання вартості харчування дітей, дотримання співвідношення батьківської плати та бюджетних коштів засновника по всім садкам територіальної громади, формування штатних розписів та здійснення методичної роботи. Наразі вивчається можливість об’єднання деяких сільських загальноосвітніх закладів і дошкільних у єдину освітню установу, що також обговорювалось у ході наради.