Вітаємо із золотим ювілеєм!

Дата: 05.11.2020 11:38

Сьогодні, 5 листопада, золоте 90-річчя відзначає скадовчанка Вихор Лідія Федорівна, почесний працівник бібліотечної справи, яка більше 40 років присвятила роботі у міській дитячій бібліотеці.

Щирі слова вітань ювілярці виказали директор Скадовської централізованої бібліотечної системи Малашкова О.М., заступник голови ради ветеранів Якобчук Г.П., головний спеціаліст виконкому міської ради Харчий Н.В., вручили квіти та пам’ятні подарунки. Поважний день народження є особливою сходинкою у житті, де згадуються добрі друзі і колеги, яскраві визначні події й веселі робочі моменти, саме такою видалась дружня бесіда з Лідією Федорівною.

І цього дня вдячність та шана від скадовчан є тим дорогоцінним скарбом й самою вищою оцінкою особистих чеснот професіонала своєї справи. Нехай він подарує безліч яскравих емоцій, доля завжди всміхається, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія будуть надійними помічниками у житті, а домашній затишок і благополуччя створюють атмосферу душевного спокою і рівноваги!