З Днем дошкілля

Дата: 28.09.2020 15:44

Перші знання ми отримуємо в дитячому садку, тут знайомлять з літерами та цифрами, саме тут ми вчимося дружити і відстоювати свої інтереси, закладаються навички соціального поведінки і спілкування з оточуючими. І всі ці досягнення – найперші в житті, неможливі без педагога, вихователя дитячого садка. День працівника дошкільної освіти – свято всіх вихователів і нянечок в дошкільному закладі.

25 вересня 2020 року дошкільні заклади міста відвідали заступники міського голови Казберук А.А. та Бутенко О.І., які побували на святкових ранках з нагоди професійного свята. З радістю та морем посмішок діти вітали своїх улюблених наставників, дзвінко читали вірші й співали пісні. Свято неодмінно має бути з подарунками, тож Андрій Анатолійович та Ольга Іванівна вручили такі необхідні для робочих процесів у садках речі, відзначили високий професіоналізм працівників міських закладів дошкільної освіти, вміння створювати сучасний комфортний простір для дитини, передавати знання і досвід, допомагати розвинути здібності кожного вихованця. Побажали трудовим колективам реалізації нових творчих планів, злагоди і добробуту.