На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 11.09.2020 15:51

Питання проведення масових районних спортивних заходів та затвердження комплексного плану заходів у міжепідемічний період та епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Скадовському районі на 2020 – 2023 роки розглядались на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 вересня поточного року.

Рішенням комісії погоджено проведення ряду масових районних спортивних заходів за умови проходження всіма іногородніми учасниками ПЛР-тестів та дотримання протиепідемічних заходів. Комплексний план заходів у міжепідемічний період та епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ в умовах поширення короно вірусної хвороби COVID-19 в Скадовському районі на 2020 – 2023 роки направлено на доопрацювання. Детальніше про це у протоколі комісії: ЗМІСТ.