Сьогодні про актуальне

Дата: 31.08.2020 16:08

Сьогодні, 31 серпня, відбулась розширена оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, дошкільних закладів міста, підприємств ЖКГ.

Секретар міської ради зосередив увагу на питаннях готовності до нового навчального року, опалювального сезону, стані благоустрої міста, фінансовому забезпечення міських програм. По відповідним напрямкам звітували керівники комунальних установ.

Завершено ремонтні роботи у дошкільних закладах міста, крім ясел-садка «Червона шапочка», де триває заміна системи опалення. За дорученням секретаря міської ради: до 1 жовтня поточного року мають бути вирішені питання обслуговування опалювальної мережі у дошкільних закладах міста; цього тижня відбудеться технічний огляду фонтану, який працюватиме до 1 жовтня; планується завершення робіт з поновлення дорожньої розмітки пішохідних переходів біля освітніх закладів міста.