Скадовчани вибороли "Золото" Кубку “Золотий колос України”

Дата: 03.08.2020 16:47

01 серпня у Скадовську фінішували Всеукраїнські фінальні змагання ГО “ВФСТ “Колос” на Кубок “Золотий колос України” серед хлопців старшої вікової категорії (2008-2009 років народження).

За медалі найвищої проби змагалися:

ДЮСШ Скадовського району, команда ФСТ «Спартак» (Херсонська область) - "ГОПРИ" (Гола Пристань, Херсонська область) - 0:0 (пенальті - 4:3). Скадовські футболісти вибороли перемогу в турнірі, наші лідери змагань востаннє тримали золото Кубку в 1996 році. Щирі вітання!

У матчі за бронзові медалі зустрілися:

"ДЮСШ "Колос" (Солоницівка, Харківська область) - "Лідер" (Кобеляки, Полтавська область) - 1:1 (пенальті - 5:3).

Героєм післяматчевих пенальті став голкіпер скадовської команди Дмитро Дарієнко, який парирував два одинадцятиметрові удари суперників. Його, до речі, і визнано найкращим воротарем змагань. Найкращим бомбардиром став Назар Дудник ("Колос", Єрки, Черкаська область), найкращим гравцем - Максим Лабунський ("Лідер", Кобеляки, Полтавщина).

На урочистій церемонії призи, дипломи, медалі вручили головний суддя змагань, начальник управління розвитку фізичної культури і спорту ФСТ "Колос" Сергій Єщенко, голова Херсонської територіальної організації ФСТ "Колос" В’ячеслав Роль.