Увага! Діє заборона на період дії карантину роботи після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів

Дата: 13.07.2020 16:31

Згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної  надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням короно вірусної хвороби СОVID-19 у Херсонській області від 11.07.2020 № 61 «Про забезпечення виконання вимог постанови КМУ від 08 липня 2020 року № 588», на період дії карантину забороняється робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.