Святкували Івана Купала у "Червоній Шапочці"

Дата: 08.07.2020 16:56

7 липня християни святкують народження Івана Хрестителя. В Україні цей день називають святом Івана Купала. Це свято має магічний характер - ритуальне очищення вогнем, ворожіння та ігри.

Вихованці ЗДО (я/с) N 5 "Червона Шапочка" Скадовської міської ради теж відсвяткували його, дотримуючись традицій.

"На Івана, на Купала грали весело, співали" - під таким гаслом малята середніх груп «Морячки»  та «Віночок»  розважалися та веселилися, співали й розповідали вірші, грали з Водяним в купальські ігри. Діточки із задоволенням ознайомилися з українським обрядом, звичаями і традиціями: стрибали через багаття; плели власноруч вінки та прикрашали ними купальське дерево марену. А мильні бульбашки від Водяного додали гарного настрою на цілий день!