До Міжнародного дня кооперації

Дата: 03.07.2020 17:45

Сьогодні, 03 липня, в приміщенні Скадовського районного споживчого товариства відбулися урочистості з нагоди 98-ї річниці Міжнародного дня кооперації. Урочисте зібрання відкрив голова споживчого товариства, член виконавчого комітету міської ради Касьяненко О.І. В своєму привітанні Олександр Іванович зазначив про складнощі роботи у нинішній час й новітні напрацювання, відзначив  згуртованість колективу товариства у вирішенні поточних питань, подякував за плідну роботу. З нагоди свята скадовчан також привітав голова Херсонської обласної спілки споживчих товариств Шахунов В.Б. та вручив відзнаку «Знак Пошани» Касьяненку О.І. за професійні досягнення.

Колектив Скадовського районного споживчого товариства напередодні професійного свята привітав заступник міського голови Казберук А.А., який побажав присутнім завжди бути у центрі сучасних новацій, стимулюючи розвиток підприємства й створення нових робочих місць, кожному міцного здоров’я й професійного розвитку на благо міської громади. Андрій Анатолійович вручив грамоти і подарунки за багаторічну сумлінну працю в системі споживчої кооперації, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня кооперації  Покотилу Володимиру Івановичу,  директору підприємства споживчої кооперації «Хлібокомбінат Скадовського райст» та Кліщик Людмилі Михайлівні, провідному бухгалтеру правління Скадовського районного споживчого товариства.