У Скадовську відкрито Всеукраїнську спартакіаду серед голів сільських, селищних рад, голів та старост об’єднаних територіальних громад 2020 року

Дата: 03.07.2020 17:43

Сьогодні, 03 липня, на центральній міській площі відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед голів сільських, селищних рад, голів та старост об’єднаних територіальних громад 2020 року. Організаторами змагань є Всеукраїнське фізкультурно-спортивне  «Колос» та Асоціація об'єднаних територіальних громад України.

На змагання прибули команди з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей. Парад учасників спартакіади привітав секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав спортивних перемог, гарного відпочинку на березі Джарилгацької затоки, продуктивного спілкування, обміну досвідом та нових професійних здобутків.

Свої спортивні досягнення учасники змагань демонструватимуть у семи видах спорту: волейболі або футболі, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі, шашках, шахах.