Дата: 01.07.2020 16:52

27 червня 2020 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури відбувся ХХІІІ Відкритий фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря» імені Лариси Шаронової в умовах адаптивного карантину з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Щорічний фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю проходить за підтримки Скадовської міської ради.

Цього року на паркеті виступили пари 17 клубів з різних міст України, а саме: Миколаєва, Мелітополя, Каменське, Запоріжжя, Херсону, Бердянська, Києва, Дніпра та Скадовська. Загалом, у змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів, пари змагались у більш ніж 30 категоріях.

Скадовчани гідно боролись за перемогу в конкурсі й досягли свого. В загальному заліку нагород учасників народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» (керівник Наталія Уварова) та колективу бального танцю «Болеро» (керівник Володимир Шаронов) 20 – третіх, 21 – других та 7- перших місць!!!

Всі учасники фестивалю отримали пам’ятні подарунки від організаторів.

Почесними гостями фестивалю стали бронзові призери чемпіонату Європи з латиноамериканських танців серед професіоналів Олександр Почтаренко та Анастасія Богуславська (м. Київ). Море позитиву та незабутні враження отримали всі учасники фестивалю.