Відбувся аукціон по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон 2020 року

Дата: 27.05.2020 15:40

Сьогодні, 27 травня, у Скадовській міській раді відбувся черговий аукціон по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон 2020 року. До виконавчого комітету міської ради було надано 25 заяв для участі у конкурсі.

Перед початком роботи конкурсної комісії виступив секретар міської ради Сокольчук О.М. Він нагадав учасникам конкурсу про правила його проведення, необхідність укладання договорів з КП «Очисні споруди» на послуги з прибирання сміття та звернув увагу на дотримання правил благоустрою в місті та побажав успішного літнього сезону. Відео.

Нинішній конкурс відбувся організовано й успішно. Наразі підприємці мають оформити необхідні документи та отримати паспорти привязки. Наступний тур конкурсу планується провести у червні поточного року.