Екологічна акція «Зелена хвиля – 2020» в ЗДО №7 «Казка»

Дата: 11.05.2020 09:02

Кожен сьогодні бажає жити в чистому місті, квітучій країні, і починати потрібно із себе. Після зими та затяжної весни територію дошкільного закладу необхідно привести в належний стан, щоб забезпечити комфортні умови наших вихованців. За традицією, в ЗДО №7 «Казка» , з 15 квітня по 15 травня проводиться екологічна акція «Зелена хвиля - 2020». Зроблено чимало роботи:  побілені дерева та бордюри, упорядковані квітники, скошена трава, пофарбовані малі паркові форми на території закладу, висаджені туї та ялівець.

До 75-річчя з дня Перемоги вирішили облаштувати  барвінковий куточок, де висадили біля 50 кущів барвінку. В акції активну участь приймали всі працівники закладу. Гадаємо, що коли дошкільний заклад відновить свою роботу, барвінок зацвіте всіма барвами на радість дітям та батькам.