Допомога незахищеним верствам населення

Дата: 26.03.2020 14:14

Одним із важливих завдань, які постали перед громадою міста та суспільством в цілому в режимі надзвичайної ситуації, є підтримка незахищених верств населення (дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах; громадян літнього віку) та забезпечення таких людей продуктами першої необхідності. Про це йшлося на засіданні оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території міста Скадовська, утвореного розпорядженням міського голови від 25.03.2020 року № 36-р.

Тому, вже 26 березня членами оперативного штабу здійснено адресну доставку продуктових наборів 3 сім’ям, які опинилася в складних життєвих обставинах та в родинах яких загалом виховується 9 неповнолітніх дітей. Придбання продуктів здійснено депутатом міської ради на благодійній основі, що є прикладом соціальної відповідальності та небайдужості. Скадовська міська рада закликає підприємців міста, представників бізнесу та всіх, що мають можливість хоч якось допомогти тим, хто цього дійсно потребує, долучитися до роботи оперативного штабу. Адже тільки згуртувавшись разом, ми зможемо вистояти в цей нелегкий для всієї країни час та вийти переможцями.