Увага! Конкурс по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську у літній сезон 2020 року

Дата: 26.02.2020 17:52

Виконавчий комітет міської ради приймає з 02 березня по 25 березня поточного року від фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб заяви для участі у конкурсі по отриманню тимчасових місць  для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську у літній сезон 2020 року.

З комплексними схемами розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  у літній сезон 2020 року, формою заяви на участь у конкурсі, заяви на збір та обробку персональних даних, стартовими цінами  можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради: http://skadovsk.org/

Заяви приймаються  за адресою:75700, м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, приймальня.

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про реєстрацію фізичної особи - підприємця, витяг з єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних  осіб-підприємців (діючі) або копія реєстрації юридичної особи.
  2. Копія паспорту (для фізичних осіб).

Проведення конкурсу заплановано на  26 березня 2020 року у залі засідань міської ради, початок о 10.00 годині.