Реконструкція каналізаційних насосних станцій міста

Дата: 29.11.2019 17:46

Реалізація проекту реконструкції Скадовських міських очисних споруд, яку розпочато з вересня поточного року, є визначною подією для міста-курорту Скадовська, адже збереження екологічної автентики курорту залежить від господарського підходу до очищення стоків.

У 2017 році, після тривалих аварійних ситуацій на каналізаційній насосній станції (КНС) № 5, що за територією військових частин, проведено її капітальний ремонт. Було осушено колодязі станції, проведено їх чищення та герметизацію, замінено насосне обладнання. Відповідні роботи проводились із залученням немісцевої спецтехніки та вартували більше півмільйону гривень.

Сьогодні фахівці КП «Очисні споруди» власними силами проводять аналогічний ремонт на КНС № 4, що по вул. Гагаріна. Нині висушено й вичищено ємності насосної станції, проводиться заміна насосного обладнання. На теперішній час у місті буде реконструйовано дві найпотужніші станції по збору й перекачуванню стоків.

«Після завершення реконструкції міських очисних споруд, запуску всіх її потужностей якість процесу очищення значно покращиться», - запевняють фахівці очисних споруд.