Почесна грамота міського голови колективу Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка

Дата: 12.11.2019 16:52

Сьогодні заступник міського голови Бутенко О.І. на зборах колективу Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка привітала присутніх з професійним святом, виказала щирі побажання подальшого творчого горіння на благо розвитку культурних надбань міської громади.

Ольга Іванівна вручила Почесну грамоту міського голови та подарунок колективу комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка», директор  Заслужений працівник культури України Волошин Анатолій Іванович, за вагомі творчі здобутки,  високий рівень професійної майстерності з організації та проведення  міських культурно-мистецьких заходів, розвиток й примноження культурної спадщини Скадовської міської громади, з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.