Концерт до Дня музики

Дата: 02.10.2019 17:27

Вчора 1 жовтня у Скадовській школі мистецтв відзначили День музики. Кращим подарунком до свята стало створення власних музичних шедеврів, які об’єднали у концерт вчителі і учні школи. Для декого з учнів це був перший хвилюючий виступ на великій сцені, для педагогів школи – чергова сходинка до вершин мистецтва.

Творчий колектив школи зі святом привітала заступник міського голови Бутенко О.І., у промові зауважила, що міцні традиції Скадовської школи і сьогодні дарують міській громаді кращих учнів, дипломантів конкурсів і фестивалів, й талановитих вчителів, які й надалі тримають високий освітній рівень закладу. За велику просвітницьку роботу в галузі культури, естетичного виховання дітей, вагомий внесок у розвиток культури та аматорського мистецтва міської громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня музики та Дня вчителя Почесними грамотами міського голови було відзначено Яремкевич Галину Іванівну, заступника директора з навчальної роботи та Бородіна Владислава Вікторовича, викладача по класу вокалу.

Відео 1

Відео 2