Відбулись громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації міських пляжів

Дата: 09.09.2019 18:12

6 вересня 2019 року в залі засідань міської ради відбулись громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації  “Детальний план території на східному та західному пляжах м.Скадовська з визначенням прибережної захисної смуги, в тому числі пляжної зони з функціонально-планувальною організацією припляжної, пляжної та акваторіальної зони”.

Голова зборів Сокольчук О.М. повідомив присутніх про необхідність створення сучасної оздоровчої інфраструктури у місті-курорті Скадовськ, міська пляжна зона має відповідати вимогам часу й задовольняти зростаючий попит на ринку послуг з комплексного оздоровлення та дозвілля відпочиваючих.

Матеріали проектів представив їх розробник - архітектор, директор приватного підприємства «Кислинський» Кислинський А.П. У ході обговорення було надано детальні роз’яснення з реалізації проекту та розвитку курортної зони на майбутнє, згідно архітектурного рішення розвитку міської набережної.