До Дня фізичної культури і спорту

Дата: 06.09.2019 17:41

05 вересня поточного року на стадіоні «Колос» відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Яскравою ходою пройшли спортивні школи та заклади позашкільної освіти.

Спортсменів привітав заступник міського голови Казберук А.А,, який побажав вихованцям закладів нових спортивних перемог та за визначний особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту серед дітей та молоді вручив грамоти міського голови:

Матвєєвій Юлії Миколаївні, президенту школи художньої гімнастики «Чорноморська зірочка»;

Єрмакову Володимиру Олексійовичу, тренеру-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи

Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного  товариства «Спартак»;

Шуляку Андрію Ігоровичу, тренеру Скадовського спортивного клубу «Шторм»;

Кравчуку Ігорю Михайловичу, інструктору Скадовського відділення Херсонської обласної  федерації «Кіокушин карате та рукопашного бою».

Яскраві показові виступи юних спортсменів стали переконливим доказам того, що спорт відкриває нові можливості для розвитку здібностей особистості.