Про актуальне сьогодні

Дата: 09.07.2019 15:53

08 липня 2019 року відбулась чергова апаратна нарада виконавчого комітету міської ради та її апарату. Головуючи на нараді, секретар міської ради Сокольчук О.М. зосередив увагу на проведенні підготовчих заходів до виборчого процесу, технічного та матеріального забезпечення виборчих дільниць, обговорено організаційні заходи проведення благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», облаштування санітарних зон, водопостачання, енергоживлення, охорони громадського порядку. Також на порядку денному наради розглянуто питання справляння туристичного збору, роз’яснювальну роботу з надавачами послуг розміщення  доручено провести заступникам міського голови.

У ході наради анонсовано, що 12 липня поточного року відбудеться звіт секретаря міської ради із залученням представників трудових колективів, громадськості міста. Проведення чергової сесії міської ради заплановано на серпень, засідання постійних депутатських комісій відбудуться на початку наступного місяця.