Фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»

Дата: 06.06.2019 16:52

Багатотисячна творча родина відкритого фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» знов гомінко звучить на березі Джарилгацької затоки.

Вчора відбувся перший фестивальний день. День хореографії видався дуже яскравим, 1700 його учасників представляли таланти поважному журі фестивалю. Сьогодні вокальні й театральні здібності демонструють півтори тисячі юних артистів Херсонської області. На великій сцені учасників фестивалю привітав секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав дітям перемог і гарного відпочинку в Скадовську.

Фестивальне життя дуже насичене, тут отримують подарунки керівники гуртків за розвиток дитячих талантів, учні виборюють призи та розважаються на дозвіллі з аніматорами, члени журі дарують майстер-класи на сцені, збираючи море овацій від юних шанувальників. Фестиваль – це яскраво, цікаво і від душі!

Відео 1  Відео 2  Відео 3