Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ukraine Investment Framework (UIF) відкриє нові можливості залучення фінансування для бізнесу

Дата: 03.05.2024 18:07
Кількість переглядів: 28

Про це зазначив заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо під час круглого столу «Розвиток бізнесу — основний драйвер економічного відновлення України».

UIF — друга складова Ukraine Facility. Її мета — мобілізувати інвестиції для відновлення та розвитку України. Обсяг Ukraine Investment Framework — 9,3 млрд євро - буде поділено на 2 частини.

Перша — в рамках програми створюється механізм Української гарантії обсягом 7,8 млрд євро. Вона забезпечить покриття ризиків, пов’язаних з роботою в країні в стані війни.

1. €5,46 млрд буде надано ЄС в рамках Ukraine Facility;

2. решта може бути залучена з інших джерел, збільшуючи загальний бюджет програми.

Друга частина — €1,5 млрд — призначено для операцій зі змішаного фінансування, а також грантів і технічної допомоги

Очікується, додав Володимир Кузьо, що на першому етапі реалізації UIF буде розширено програми МФО, які працюють в Україні, а також залучено українські банки-партнери.

Остаточно умови та програми для першого етапу UIF буде затверджено на Ukraine Recovery Conference 2024, що відбудеться у Берліні 11-12 червня. Ви можете запропонувати свій інвестиційний проєкт для URC2024. Для цього подайте заявку за посиланням

Організатори круглого столу — Мінекономіки та Київська школа економіки. Подія відбулася за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Детальніше« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора