Вічна пам'ять Герою!

Дата: 27.07.2021 18:09

Скадовська міська територіально громада сьогодні прощалась зі старшим лейтенантом Дмитром Володимировичем Сівоконем, військовим 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Кошового отамана Костя Гордієнка, який загинув від бойових поранень у зоні ООС.

Церемонія прощання  відбулась у  Скадовську міському будинку культури ім. Шевченка. Під час церемонії до зібрання звернувся міський голова Олександр Яковлєв зі словами: «Сьогодні та війна, яка здається інколи далекою вона прийшла в наші домівки. Ми не чуємо тієї канонади, але сьогодні ми чуємо сльози, невтішне горе рідних. Немає слів які б могли зупинити цей біль, але ми маємо пам’ятати, що ті жерти, які приносяться на війні не будуть даремними, що ми воюємо за свою землю. Російсько-українська війна розв’язана не нами і ми захищаємо Богом дану нам землю. Кожен, хто воює на Сході країни є Героєм, нажаль не всі повертаються. Ми будемо пам’ятати тебе Дмитро! Вічна тобі пам'ять!»

Після панахиди бойового товариша проводжали у останній путь всі, хто служив і працював з ним разом, представники трудових колективів громади, пересічні громадяни.  Присутні віддавали шану герою-земляку, схиливши коліна. Дмитра поховали на алеї Героїв міського кладовища.