Загинув від бойових ран скадовчанин Дмитро Сівоконь

Дата: 26.07.2021 16:27

Скадовська міська територіально громада втратила гідного сина, захисника рідної землі. 23 липня від поранень помер старший лейтенант Сівоконь Дмитро Володимирович, 39-річний військовий 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Кошового отамана Костя Гордієнка.

Військовий шлях, від початку агресії РФ проти України, Дмитро Сівоконь  почав у лавах «Сармату» на посаді старшого сержанта взводу й патрульно-постової служби спецпідрозділу «Сармат». На службі добре проявив лідерські якості командира й після сержантського отримав первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта. З «Сармату» Дмитро перевівся у військкомат м. Скадовська. Після військкомату він служив у 57-й бригаді, яка зараз виконує завдання за призначенням у зоні проведення Операції об’єднаних сил у Луганській області.

13 липня 2021 року під час ворожого артилерійського обстрілу бойових позицій бригади поблизу с. Кринички на Луганщині загинув командир роти Бєляєв А.Л., п’ятеро військовослужбовців були поранено, серед них у зону обстрілу потрапив і наш земляк. 10 днів боровся Дмитро за своє життя. Через поранення легень й неспроможність дихати лікарям довелось ввести його у медикаментозний сон. Захисник України помер у реанімації Військово-медичного клінічного центру Південного регіону в Харкові.

Церемонія прощання  з Дмитром Сівоконем відбудеться 27 липня о 10.00 год. у  Скадовську міському будинку культури ім. Шевченка.

Скадовська міська рада, виконавчий  комітет та міський голова Олександр Яковлєв висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого сина, люблячого батька. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, справжній патріот, гарний сім’янин, вірний товариш. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї,  а й інших людей, які знали Дмитра.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Нехай світлі спогади будуть сильнішими за важку втрату. Нехай світла пам’ять назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам’ять!