Навчальні збори підрозділів територіальної оборони Херсонської області

Дата: 15.04.2021 19:09

Сьогодні, 15 квітня, завершились позапланові навчальні збори підрозділів територіальної оборони Херсонської області.

Під час збору основна увага була приділена на практичну підготовку військовозобов’язаних, приведення підрозділів ТрО у готовність до виконання визначених завдань. За час навчань резервісти відпрацювали та вдосконалили свої навики з основних предметів бойової підготовки. На заняттях було розгорнуто ряд  навчальних місць, зокрема, з вивчення матеріальної частини стрілецької зброї, виконання практичних стрільб, тактичної медицини, інженерної підготовки, організації зв’язку, а також проведені заходи з колективної підготовки та тренування штабів.

Сьогодні по завершенню зборів  учасників привітали їх командири. Грамоти і подяки вручив військовий комісар, полковник Куц Є.О. за високий рівень готовність до виконання військових завдань із захисту своєї країни від збройної агресії. Підрозділи ТрО привітав секретар виконавчого комітету міської ради Зеленюк С.В., від імені Скадовської міської територіальної громади  подякував присутніх за відповідальність  і визначну громадську позицію у справі захисту кордонів країни.