В Новий рік разом

Дата: 04.01.2021 16:27

У Скадовську рік Новий зустрічали всією громадою.  31 грудня о 20.00 год. на центральній міській площі відбулось традиційне загальноміське святкування.

Зі сцени біля головної міської ялинки звучали лункі пісні та щирі вітання. Привітав з Новим роком святкове зібрання міський голова Яковлєв О.Ю. Серед побажань миру, злагоди, добробуту  дружній Скадовській громаді зауважив: «Треба пам’ятати про дотримання протиепідемічних заходів, піклуватися про здоров’я нашої великої громади. Хвороба дуже підступна, тож варто щодня піклуватися про рідних і близьких, радіти кожному новому дню. 20-й рік увійде в історію, як рік створення нашої Скадовської громади. Цього року ми навчилися багато чого робити вперше. Ми навчилися дистанційно працювати і вчитися, користуватись противірусними засобами захисту. Але точно знаю, що відпочивати дистанційно неможливо, тож влітку ми будемо приймати гостей. Чудову новину повідомив оргкомітет 18-го фестивалю «Чорноморські Ігри» про проведення фестивалю цього річ 20-22 серпня у Скадовську і ми будемо докладати зусиль, щоб цей фестиваль відбувся».

Під час концертної програми відбулось нагородження переможців конкурсу на краще новорічне оздоблення приміщень та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб. Рішенням конкурсної комісії,  переможцями конкурсу визнано: Вертянову Олену, вул. Незалежності, 243; Денькович Олену, вул. 45 років Перемоги, 18; Ірхіну Світлану, вул. Олександрівстка, 15, кв. 5; Холіна Михайла, вул. Маріїнська, 111; Туболєву Тетяну, вул. Софіївська, 205.

Гарний святковий настрій подарували глядачам творчі колективи районного будинку культури. Завжди креативні й високопрофесійні виконавці запалили площу морем яскравих  вражень та неперевершених емоцій.