Подорож до містечка книги

Дата: 13.10.2020 15:11

Осінь бавить нас теплими днями і в один із цих днів, а саме 8 жовтня 2020року здобувачі освіти ЗДО(я/с) №5 "Червона Шапочка" старшої групи "Віночок" відвідали КЗ "Скадовська ЦБР"

У чарівному містечку книги майбутніх читачів бібліотеки радо зустріла та провела цікаву екскурсію Людмила Лефтер, яка ознайомила присутніх з "вулицями де мешкають" книжки, звернула увагу дітей на нову виставку "Мій улюблений пухнастик", живий куточок з його мешканцями, а також розповіла про читацький формуляр і для чого він потрібен. Нині діти зрозуміли для чого у групі є незнайомі "тоненькі книжки". Дуже сподобався дітлахам мультфільм про хлопчика Юку, який теж вперше прийшов до бібліотеки, його продемонструвала Анастасія Шушковська.